Jdi na obsah Jdi na menu
 


SRAZY - SETKÁVÁNÍ - POTKÁVÁNÍ. NEJBLIŽŠÍ PROGRAMY a PŘIHLÁŠKY

NA ZÁKLADĚ VAŠICH VELMI KLADNÝCH ZPRÁV A HODNOCENÍ, - které jste mně zaslali v meilech, - i sdělili osobně přímo na setkávání v PLASÍCH u PLZNĚ při pouti "NA KRÁLOVNU" 11.8. 2012, - budeme pokračovat určitě v nejrůznějších dalších setkávání a také výletech - zájezdech.

NEJBLIŽŠÍ AKCE, - NA KTERÉ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT, - nebo se pak SETKAT. Na meilu: 

guide.zeman@seznam.cz            

* PRAHA : Setkání celkem KDYKOLIV. Jezdím tam studovat na FAKULTY UK. Možnost odejít z přednášek kdykoliv, - nejsem tam nijak zavázán. Vlastním  OPEN CARD, - během chvíle se dopravím kamkoli, -  jak se dohodneme!  (MOBIL: 603 471 504,  739 184 868) PS: Přihlašte se také na nějakou z FAKULT UK - můžeme studovat společně!

* PROCHÁZKY PRAHOU: Parky, památkami, stylovými i pamětními hospůdkami, různými podniky, - s možností vzpomínání, klábosením, vyhlídkami, fotografováním, - návrhy do boucna pro další možné výlety - zájezdy.

* PRŮHONICE - přírodní park u PRAHY: Možnost dojetí do parku PRŮHONICE  MHD z PRAHY. Nádherné procházky i scenerie 240 ha areálu, s mnoha památkami, zámkem, Podzámeckým rybníkem, rybníky Labeška a Bořín, údolími potoka BOTIČE, vodopády, i dalších 40 km vycházkových cest. Posezení a setkávání v různých stylových podnicích. Více také v PEPOVO ukázkách fotografií z PRŮHONIC na:  www.pepacestovni.rajce.idnes.cz

* STŘEDOVĚKÝ SKANZEN ŘEPORA - PRAHA STODŮLKY: Nedaleko metra. Možnost luční procházky a posezení s prohlídkou ve středověku. Možné se pak vrátit i do našeho novověku!

* MIKULOV na MORAVĚ - památky a sklípek ( 2-3 denní s možností výjezdu do Vídně ):  Navrhněte vaše možné termíny, - mohu to pak dát dohramady, -  a vyhlásit konkrétní termín. Jeli bychom z PRAHY rychlíkem do BŘECLAVI, - Laďa by nás odvezl autem do MIKULOVA. Možnost levného ubytování v jeho penzionu přímo v areálu. Restaurace, sklípek, archivní sklepy, terasy, grilovačky ryb a dalších zajímavostí, -  jsou také přímo v jeho osobním areálu. Možnost účasti i s vašimi rodinými příslušníky a přáteli. - Další verze je taková, - pokud by byl opravdu zájem takový, - že bychom naplnili autobus z větší poloviny pro 45 lidí, - není problémem jej pak objednat. Průvodcování po trase, výletech, a na místě provede zkušený a oceněný mezinárodní průvodce. PODÍVEJTE SE SAMI na LAĎOVI STRÁNKY A VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY na:   www.penzionvenuse.cz    VÍCE O MIKULOVĚ A NAŠICH ZÁJEZDECH TAKÉ V MÉM ČLÁNKU na:  www.pozitivni-noviny.cz/cz/clanek-2010120065

* PŘEDVÁNOČNÍ NEJRŮZNĚJŠÍ ADVENTNÍ TRHY: NORIMBERK - nejtradičnější vánoční trhy v Německu.  MNICHOV, DRÁŽĎANY i další vyhlášená historická a zajímavá města. Články z trhů z NORIMBERKA najdete na: www.pozitivni-noviny.cz/cz/clanek-2009120058   Po přečtení tohoto článku, si můžete v článku dole vlevo kliknout na kolonku: Všechny články autora, - kde si vyberete další: ADVENTNÍ KRUŠNOHOŘÍ - SEIFFEN - CHEMNITZ.

Další termíny a návrhy sdělím, -  podrobně vše vypíši v nejbližších HODINÁCH!!!   DÍKY!

" KDO CESTUJE, - MÁ VÍCE ZE ŽIVOTA! "